Şehir :  ANTALYA


        
İzleyiniz

 

 • Race Rent A Car 'dan temin edeceginiz Araç filosunun her türlü Bakım, Servis ve genel anlamda bütün ihtiyaçları; Race Rent A Car' ın uzman kadrosu tarafından denetlenir.

 • Race Rent A Car, araçlarının sizi yolda bırakmasına izin vermez.

 • Race Rent A Car 'ın aracını kiraladığınız andan itibaren iş gücü ve zaman kaybına yol açan bütün sorunlar, Race Rent A Car' ın sorumluluğundadır.

  FALİYETLERİMİZ :

  KISA VE UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA
  JEEP SAFARİ

  QUAD  SAFARİ
  NIGHT SAFARİ
  RANGER SAFARİ
  ADVENTURE SAFARİ

 

 • Şirket araç politikanızın titizlikle saptanması, filonuzun, işletme ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde planlanması, profesyonel bir kuruluşun uzmanlık alanına girer. Optimum araç filosu planlaması, şirketin ihtiyaçlarının detaylıca gözden geçirilmesiyle mümkündür. Race Rent a Car, Filo planlamasında, gerekli aracın seçimi ve tesliminde uzmanlaşmış bir kurulustur. Race Rent A Car, uzun ve kısa  vadeli araç kiralama konusunda yılların birikimiyle, ihtiyaçları açısından büyük farklılıklar gösteren çok sayıda şirkete hizmet vermektedir. 

 • Araç kiralama ve  idaresi, profesyonellik gerektirir. Beklenmeyen bir kaza veya arıza, önemli bir randevuyu kaçırmak anlamına gelebilir. Profesyonellikten uzak bir filo yönetiminden kaynaklanan hataların maliyeti, sonunda yönetime yansıyacaktır. Race Rent A Car 'dan temin edeceğiniz araçların her türlü Bakım, Onarım, Değiştirme ve Yedek Parça sorunlarını yine Race Rent A Car, çözer.

 • Araç filonuzun bakım ve onarımı, disiplin içerisinde ve periyodik olarak yapılıyor mu? Çalıştığınız otomobil servisinin, hizmetlerini en iyi şekilde ve ekonomik fiyatlarla verdiğinden emin misiniz ?

 • Ulaşımınızın can damarı olan araçlarınızı sağlayan Race Rent A Car, güvenilir araç filosuna sahiptir.

 

Merkez :  ALANYA MERKEZ OFİS
İşletme Türü :  RENT-A CAR
Adres : Kadıpaşa Mah. Hüseyin Okan Sok. No: 4/B    ALANYA / ANTALYA
Telefon : 0242 - 512 15 01   (pbx)
 Fax : 0242 - 512 52 24
Web Adresi : http://www.race.com.tr
Mail Adresi : alanya@race.com.tr

ŞUBELER

Büro : ANTALYA BÖLGE OFİSİ & KEMER - BELEK İRTİBAT OFİSLERİ
Telefon : 0242 - 322 90 50  /  311 49 48  /  311 90 42 / 311 98 58
Fax : 0242 - 322 51 21
Çağrı Merkez : 0242 - 311 98 58
Mail Adresi : antalya@race.com.tr
Adres : Meydan Kavağı Mah. Perge Bulvarı Hüseyin Barsal Apt. No: 116/2   ANTALYA
Büro : SİDE BÖLGE OFİSİ
Telefon : 0242 - 753 71 87  /  753 29 79
Fax : 0242 - 753 17 26
Mail Adresi : side@race.com.tr
Adres : Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. Özbil Apt. No:24    SİDE / ANTALYA

İŞLETME HAKKINDA

 • Race Rent A Car, Akdeniz bölgesinde 263 araçlık filosu ve 4  kiralama istasyonu ile, 1989 yılında faaliyetine başlamış  olan ELİT TURİZM A.Ş, yaklasik 16 yıldır Ulusal Kiralama  standartlarında verdiği hizmet kalitesiyle, Alanya, Antalya, Kemer, Belek ve Side'de bulunan istasyonlarıyla, “ Üstün Nitelikli Kiralama Hizmetleri Sunar .”

 • Hizmetlerini, yeniliklere ayak uydurabilen ve her türlü gelişmelere açık bir kadro ile gerçekleştiren "Race Rent A Car", Müşterilerinin haklarını gözetmeyi ve dinamizmi ilke edinerek, sektörün en büyük, en hızlı hizmet ağını oluşturmuştur.

 • Yüksek kapasiteli Bilgi İşlem Destegi ve yüzlerce araçtan oluşan filosu ile Turizm sektöründe hizmetlerine devam eden Race Rent A Car, gelişmekte olan Türk Turizimine sürekli yenilikler getirmektedir.

 • Bölgenin en büyük araç kiralama sisteminin temsilciliğini üstlenerek, ülke tanıtımına ve ekonomisine de katkıda bulunan Race Rent A Car, Turizimin hizmet, hizmetin ise eğitim ile yapılacağının bilinciyle büyümeye devam etmektedir.